Boru - STUBBE
Web site dilini değiştirin
Tekrar Gösterme

Hizmetlerimiz

STUBBE
Boru
Boru

Proseslerinize en uygun termoplastik boru cinsini uzman kadromuz aracılığı ile belirleyip:

  • PVC-U
  • PP
  • PE
  • PVDF

boru tedariği konusunda sektöre yardımcı olmaktayız.


Termoplastik Nedir?

Termoplastikler, ısıtıldıklarında yumuşayan, soğutulduklarında tekrar sertleşen plastik grubunun genel adıdır. Yapıları dolayısıyla bütün polimerler düşük sıcaklıklarda yüksek bir katılık gösterir ve gevrektir. Termoplastikler tekrar tekrar eritebilir ve çözülebilirler. Bu da çevreyi koruma ve geri dönüşüm açısından özel bir anlam taşır.


Termoplastikler çeşitli kimyasallara, yüksek sıcaklılara ve basınca karşı dayanıklıdır. Termoplastik ürünler özellikle kimyasal içeren proseslerde, demir ve çelik üretim ürünlere kıyasa kimyasaldan etkilenmemesi açısından önemli avantaj sağlar. Önemli olan doğru prosese uygun termoplastik türlerini kullanarak ürünleri bu şekilde donatmak. Doğru termoplastik grubu seçimi, başarılı bir proses oluşturmada son derece önemlidir.


Her türlü uygulama için uygun valflere sahibiz: DN 15'ten DN 200'e kadar olan ürün yelpazemizde hem standart bağlantı parçaları hem de sürece bağlı olarak optimize edilmiş ürünler bulunur.


Termoplastik ürünlerin gövde ve elemanları PVC-U, PP, PVDF olarak çeşitli kombinasyonlarda kullanılacak sisteme göre donatılabilir. Termoplastik ürünler flanşlı, soket, spigot bağlantılı olarak üretilebilmektedir. Sızdırmazlık için kullanılan contalar EPDM, FPM, FKM+ olarak ihtiyaca göre donatılabilir.


Bizimle, ürünlerimizi kullanacağınız sistemin özelliklerini paylaştığınız taktirde, en uygun kombinasyonu oluşturup ürünü sizlere ulaştırıyoruz.Boru ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetlerimiz